Skip to content

A/B/1/01 LOKAL 1-pokojowy

BUDYNEK A – piętro 1

  1. Salon + aneks kuchenny 18,04 m2
  1. Łazienka 3,93 m2

Powierzchnia łącznie 21,97 m2

Rzut ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu handlowym i Kodeksu Cywilnego.
Rzeczywista powierzchnia apartamentu zostanie obliczona na podstawie obmiaru powykonawczego.

ZADZWOŃ LUB WYŚLIJ ZAPYTANIE

+48 511 311 430


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę ARKOP Sp. z o.o.Projekt 7 Spółka Komandytowa z siedzibą we Wrocławiu oraz inne spółki powiązane z w/w Spółką, w tym zwłaszcza deweloperskie spółki celowe, w celach marketingowych, a w szczególności w celach stworzenia i przedstawienia oferty handlowej dotyczącej sprzedaży produktów i usług własnych Spółki oraz produktów i usług podmiotów powiązanych ze Spółką, na wskazany przeze mnie adres poczty elektronicznej lub podany numer telefonu.

    Wyrażam zgodę na zautomatyzowane przetwarzanie moich danych osobowych, w tym profilowanie, przez Spółkę ARKOP Sp. z o.o.Projekt 7 Spółka Komandytowa z siedzibą we Wrocławiu oraz inne spółki powiązane z w/w Spółką.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki ARKOP Sp. z o.o.Projekt 7 Spółka Komandytowa z siedzibą we Wrocławiu oraz inne spółki powiązane z w/w Spółką, w tym zwłaszcza deweloperskie spółki celowe informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej – e-mail, sms (przesyłanie przez Spółkę informacji handlowych w rozumieniu art.10 ust.2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną) na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej / numer telefonu.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych od Spółki ARKOP Sp. z o.o.Projekt 7 Spółka Komandytowa z siedzibą we Wrocławiu oraz inne spółki powiązane z w/w Spółką za pomocą telefonu (używanie przez Spółkę telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ust.1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne).